O Klubie

Szkółka Piłkarska SOCCER KIDS, kim jesteśmy...

To szkółka sportowa dla dzieci od 4 do12 roku życia. Więc dołącz doNas, jeśli chcesz grać wpiłkę nożną idobrze się bawić, wtowarzystwie swoich rówieśników (zajęcia prowadzone są wgrupach 12-13 osobowych, tak aby każde dziecko mogło się czuć komfortowo,). Szkółka Piłkarska SOCCER KIDS powstała, by uczyć najmłodszych adeptów piłki nożnej, zasad, umiejętności piłkarskich za pomocą zabaw, gier iindywidualnego podejścia.

Co nas wyróżnia?

Trenerzy oraz koordynatorzy w naszej Szkółce spędzili wiele godzin zastanawiając się, dlaczego wPolsce piłka dziecięca jest tak słabo rozwinięta, gdy wkrajach europy zachodniej, akademie piłkarskie dla 4 latków są naporządku dziennym. Odpowiedź przyszła po przeanalizowaniu wielu treningów grup dziecięcych wPolsce izagranicą.

Szkółka zaczęła od podstawowych zmian charakteryzujących główne systemy szkoleniowe, a mianowicie, "brak presji nawynik", "wszyscy jesteśmy zwycięzcami" a co najważniejsze "nauka poprzez zabawę". Te podstawowe zasady powodują, że wszystkie dzieci niezależnie od predyspozycji sportowych są dla nas piłkarzami, najważniejsze, że co trening przychodzą na zajęcia, dobrze się bawią istarają się zrealizować swoje marzenia.

ROZWIJAMY TALENTY!
Tylko w sprzyjających okolicznościach dziecko może w pełni poznać swoje możliwości
i rozwinąć posiadane talenty!Takie warunki będzie mieć właśnie w naszej Szkółce!
Nasze zajęcia prowadzone są wedługnowoczesnej, autorskiej metody opartej na wzorcach
zachodnichszkółek piłkarskich!

ZAPEWNIAMY - DOBRĄ ZABAWĘ!
Trening może być doskonałą zabawą!W trakcie zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu, dzieci spędzają czas głównie na grach i zabawach, oczywiście z elementami piłki nożnej! Ucząc się i bawiąc.

ZAJĘCIA DLA KAŻDEGO!
Pozytywna atmosfera sprzyja rozwojowi dzieci, a organizowane turnieje pozwalają im poczuć ducha rywalizacji i sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z kolegami. Przyjmujemy każde dziecko - dla nas najważniejsze są chęci dziecka i ogólna sprawność ruchowa!

TRENERZY Z PASJĄ!
Klucz do dobrze prowadzonych zajęć to - doświadczeni trenerzy pracujący z pasją!
Nasi trenerzy w każdym momencie czuwają nad przebiegiem zajęć
i dbają, aby dzieciaki jak najlepiej wykorzystały czas treningu, doskonale się przy tym bawiąc!

Wiadomości (utwórz nową)